13 stycznia 2016 13 stycznia

O firmie

13 stycznia 2016 13 stycznia
Ilość komentarzy: 0

Nazywam się Renata Rakowska. Jestem założycielką, a zarazem właścicielką firmy Design Group1.

Swoją przygodę z branżą IT rozpoczęłam w 2010 roku jednak był to okres, gdy pracowałam na zlecenie innych firm. Po kilku latach pracy u kogoś postanowiłam, że zacznę rozwijać swój własny biznes, a tym samym zacznę pracować na własny rachunek i w 2014 roku założyłam swoją działalność.

Od tamtego czasu z powodzeniem rozwijam firmę, pozyskuję nowych klientów, śledzę nowe standardy i wymogi Google, aby być na bieżąco tak z nowościami jak i zaleceniami, bo jak wiadomo internet się szybko rozwija, wchodzą nowe technologie. Firma która nie posiada strony internetowej może tracić klientów.

​Motto naszej firmy brzmi​: „ Klient nie kupuje tylko produktu, ale również konkretne korzyści, takie jak usprawnienie pracy, wyższa jakość i lepszy serwis. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby był zadowolony. Tylko sprzedawca który troszczy się o interesy klienta, a nie tylko własne - otrzyma w nagrodę lojalność i polecenie, bo zadowolony klient jest najlepszą reklamą dla firmy.„​

Zastanawiasz się dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jeśli masz wątpliwości, pozwól, że w punktach wypiszę korzyści nawiązania współpracy:

1. Zlecając wykonanie strony internetowej naszej firmie, możesz mieć pewność, że po wykonaniu strony nie zostaniesz ze sam. Zapewniamy profesjonalne i nieodpłatne wsparcie, pomoc z zakresu edycji strony (pomoc telefoniczną bądź e-mail)​. Tutaj możesz przeczytać opinie o naszej firmie: http://www.designgroup1.pl/opinie-o-firmie

U​ nas pomoc nie kończy się wraz z zakończeniem zlecenia. Jesteśmy do twojej dyspozycji na każdym etapie zarządzania stroną.

2. ​Indywidualne podejście do każdego klienta i cierpliwość. Każdy klient jest inny, każdy ma inne potrzeby i oczekiwania - staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nie straszne nam gdy klient wprowadza poprawki do projektu na etapie budowy strony internetowej, ktoś inny powiedział by, że "klient marudzi" "wydziwia" itp. Prawda jest taka, że klient chce, aby strona spełniała jego oczekiwania i nie ma nic dziwnego w tym, że mówi co chciałby zmienić - firma wykonująca jest od tego, aby te zmiany wprowadzić.

3. Sugestie i rady. Na etapie budowy strony, gdy już klient stronę widzi i wspólnie ją dopracowujemy podpowiadamy co warto na stronie zamieścić, co umieścić w innym miejscu, z czego być może zrezygnować ze względów funkcjonalnych itp. Do klienta oczywiście należy ostatnie zdanie, jednak my zawsze służymy pomocą ponieważ zależy nam aby zbudowana przez nas strona była funkcjonalna, a zarazem pomogła klientowi skutecznie zaprezentować swoje produkty / usługi.

4. Zabezpieczenie strony. Niezwykle ważnym jest, aby zabezpieczyć stronę przed różnymi atakami które w sieci mają miejsce bardzo często i każda strona narażona jest na włamanie, spam itp. Problem pojawia się wtedy gdy witryna zostanie zainfekowana, odwirusowanie jej bywa często kosztowne, czasem jedynym wyjściem jest wymiana strony na nową. My dbamy o strony internetowe naszych klientów, dlatego do każdej budowanej przez nas strony instalujemy jeden z lepszych komercyjnych komponentów który wybitnie utrudnia zainfekowanie strony. Więcej o tym tutaj: http://www.designgroup1.pl/zabezpieczenie-strony​

Jeśli masz jakieś pytania, napisz bądź zadzwoń. ​