14 stycznia 2016 14 stycznia

Nowoczesne strony www

14 stycznia 2016 14 stycznia
Ilość komentarzy: 0

Kompleksowa budowa stron skalowalnych  dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pierwszym i ważnym krokiem przed przygotowaniem strony jest poznanie oczekiwań klienta (branży w której działa, efektu jaki chce uzyskać, preferowanej kolorystyce itp.). Następnie przystępujemy do tworzenia niezobowiązującego projektu strony. Po wykonaniu klient ocenia stronę  online i  może nanieść  ewentualne uwagi.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i dobry kontakt po wykonaniu zlecenia (bezpłatna i nieograniczona w czasie pomoc z zakresu edycji strony)

Niezobowiązujący projekt:

Chcesz zobaczyć jak może wyglądać twoja strona, a nie wpłacać zaliczki w ciemno? Skontaktuj się z nami,  przedstaw ogólne oczekiwania, a przygotujemy projekt witryny działający w sieci który będziesz mógł obejrzeć i ocenić. Projekt jest niezobowiązujący i nic nie ryzykujesz. Jeśli będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom, współpracujemy dalej i kończymy budowę. Otrzymasz kompletną witrynę "pod klucz" uzupełnioną w potrzebne materiały. 

W trakcie pracy cenimy uwagi i sugestie klienta i gdy po obejrzeniu projektu online uznasz, że czegoś brakuje, że może coś byłoby trzeba zmienić - naniesiemy ewentualne zmiany. 

Serwer i domena opłacone na rok:

Dla każdej zbudowanej przez nas  witryny zapewniamy opiekę i pomoc techniczną.

Daną stronę lub sklep zainstalujemy na serwerze, umieścimy pod docelową domeną (jeśli trzeba pomożemy ją wybrać. Nazwa domeny wbrew pozorom jest również ważna), utworzymy konto/a pocztowe i ftp, dodamy witrynę do wyszukiwarek. Wszystko sprawnie, szybko i profesjonalnie. Klient nie musi się o nic martwić.

Klientom którzy zdecydują się utrzymywać stronę na naszym serwerze wykonujemy strony www w niższej cenie.

Klient nic nie ryzykuje rezygnując z obecnego serwera i przenosząc się do nas, ponieważ pierwszy rok jest  już przez nas opłacony. Natomiast zyskuje i otrzymuje: profesjonalną stronę w konkurencyjnej cenie wraz z kompleksową obsługą. Na naszym serwerze, klient ma do dyspozycji profesjonalny panel administracyjny, gdzie może zarządzać swoim pakietem hostingowym, oglądać wszelkie statystyki itp. ​ma również pełen dostęp do ftp czyli do miejsca w którym umieszczone są pliki witryny,  jak również profesjonalny panel pocztowy do zarządzania skrzynkami pocztowymi utworzonymi w obrębie serwera, co sprawia, że jest całkowicie samodzielny.

Nieodpłatna pomoc z zakresu edycji:

Po wykonaniu strony klient może liczyć na naszą pomoc, zapewniamy nieodpłatną i nieograniczoną w czasie pomoc z zakresu edycji witryny (instrukcje, filmy instruktażowe). 

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.