21 kwietnia 2016 21 kwietnia

Darmowy projekt strony internetowej

Nie kupuj kota w worku. Wykonamy darmowy projekt strony do oceny. Zaliczka po akceptacji. 

Najprawdopodobniej szukając projektanta stron internetowych, zastanwiasz się jaką stronę otrzymasz, czy spełni twoje oczekiwania i co jeśli przygotowana strona nie przypadnie ci do gustu. Czy tak jest? Jeśli tak to już nie musisz się o to martwić. Przygotujemy ci działającą stronę, wyślemy do oceny, a jeśli spełni twoje oczekiwania będziemy współpracować dalej. Zaliczkę płacisz dopiero po akceptacji.

Niezobowiązujący projekt strony

Zapoznajemy się z oczekiwaniami klienta oraz tematyką strony. Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy wstępny niezobowiązujący projekt strony online do oceny. Strona posiada kilka aktywnych zakładek, galerię (jeśli jest na stronie potrzebna), formularz kontaktowy itp.

Na przygotowanie takiego projektu potrzebujemy 3-4 dni (dotyczy niedużych stron www), w przypadku większych stron ten czas może się trochę wydłużyć. Następnie wysyłamy link, klient ocenia i jeśli strona się podoba - wpłaca zaliczkę, a my pod okiem klienta kończymy stronę pod klucz. Klient na bieżąco widzi zmiany wprowadzane na stronie.

 

Co dalej po wpłacie zaliczki?

​​Po wpłacie zaliczki przystępujemy do kończenia strony uzupełniając ją w potrzebne materiały nadesłane przez klienta tj. treści, logotyp czy zdj​ę​cia do galerii. Jeśli klient nie posiada logotypu może zlecić naszej firmie wykonanie jak również napisanie tekstów do strony.

Wprowadzamy ewentualne poprawki do strony jak np. zmiana kolorystyki, czcionek, zmiana pozycji modułów bądź usunięcie niepotrzebnych sekcji i dodanie nowych. Gdy strona jest już gotowa umieszczamy na serwerze oraz pod docelową domeną. Dodajemy stronę do wyszukiwarki Google w celu jej indeksacji i przekazujemy klientowi dane dostępowe na stronę, panel pocztowy oraz panel serwera.
Oczywiście oferujemy ​nieodpłatną pomoc z zakresu edycji strony. 

Serwer i domena opłacone na rok:

Dla każdej zbudowanej przez nas  witryny zapewniamy opiekę i pomoc techniczną.

Daną stronę lub sklep zainstalujemy na serwerze, umieścimy pod docelową domeną (jeśli trzeba pomożemy ją wybrać. Nazwa domeny wbrew pozorom jest również ważna), utworzymy konto/a pocztowe i ftp, dodamy witrynę do wyszukiwarek. Wszystko sprawnie, szybko i profesjonalnie. Klient nie musi się o nic martwić.

Klientom którzy zdecydują się utrzymywać stronę na naszym serwerze wykonujemy strony www w niższej cenie.

Klient nic nie ryzykuje rezygnując z obecnego serwera i przenosząc się do nas, ponieważ pierwszy rok jest  już przez nas opłacony. Natomiast zyskuje i otrzymuje: profesjonalną stronę w konkurencyjnej cenie wraz z kompleksową obsługą. Na naszym serwerze, klient ma do dyspozycji profesjonalny panel administracyjny, gdzie może zarządzać swoim pakietem hostingowym, oglądać wszelkie statystyki itp. ​ma również pełen dostęp do ftp czyli do miejsca w którym umieszczone są pliki witryny,  jak również profesjonalny panel pocztowy do zarządzania skrzynkami pocztowymi utworzonymi w obrębie serwera, co sprawia, że jest całkowicie samodzielny.

Masz pytania? Coś jest dla ciebie nie jasne?

Napisz do nas bądź zadzwoń. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i dobry kontakt po wykonaniu zlecenia (bezpłatna i nieograniczona w czasie pomoc z zakresu edycji strony)

 

ZOBACZ PORTFOLIO >>>>

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.