Strony z panelem administracyjnym

Kompleksowa budowa stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Strony responsywne z panelem CMS

Kompleksowa budowa stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Strony responsywne, dostosowane do urządzeń przenośnych z panelem CMS. Twoi klienci mogą oglądać stronę na każdym urządzeniu.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i dobry kontakt po wykonaniu zlecenia (bezpłatna i nieograniczona w czasie pomoc z zakresu edycji strony)

Zarządzanie stroną

Panel administracyjny CMS

Budowane przez nas strony posiadają panel CMS dzięki czemu Klient może samodzielnie zarządzać czy to artykułami, zakładkami czy innymi sekcjami na stronie. Edycja strony nie jest skomplikwana i klient nie ma się czego obawiać. Do edycji artykułów na stronie internetowej służy intuicyjny edytor z wieloma funkcjami gdzie można edytować istniejące artykuły, formatować, dodawać obrazy itp.
Oczywiście służymy pomocą z zakresu edycji, a Klient po wykonaniu strony nie zostaje ze stroną sam. Zapewniamy pomoc telefoniczną bądź drogą e-mail.
Poznanie oczekiwań klienta

Pierwszym i ważnym krokiem przed przygotowaniem strony jest poznanie oczekiwań Klienta (branży w której działa, efektu jaki chce uzyskać, preferowanej kolorystyce, grupie docelowej do jakiej kierowana będzie oferta itp.).

Zaliczka na poczet rozpoczęcia prac

Gdy Klient jest zdecydowany na współpracę z naszą firmą i chce powierzyć nam budowę strony, kolejnym krokiem jest wpłata zaliczki 30% z ustalonej kwoty z wyceny. 

Rozpoczynamy prace nad stroną

Następnie przystępujemy do tworzenia projektu strony. Gdy strona jest gotowa do obejrzenia, Klient otrzymuje link do strony w celu jej oceny. 

Prace końcowe

Po obejrzeniu i ocenie strony internetowej, Klient może wnieść ewentualne uwagi do projektu tj. zmiana kolorystyki, usunięcie zbędnych elementów, zmiana kolejności modułów itp. My natomiast wprowadzamy zmiany do akceptacji.  Następnie gdy strona jest już gotowa, dokonujemy instalacji na serwerze oraz pod docelową domeną. Tworzymy potrzebne skrzynki pocztowe.

Na koniec przekazujemy dane dostępowe na panel administracyjny strony.

Biznes jest jak szachy
warto mieć kilka ruchów przygotowanych naprzód,

bo inaczej konkurencja może powiedzieć szach, mat.

507-460-913