14 stycznia 2016 14 stycznia

Projektowanie stron www

Kompleksowa budowa stron internetowych, responsywnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pierwszym i ważnym krokiem przed przygotowaniem strony internetowej jest poznanie oczekiwań klienta (branży w której działa, efektu jaki chce uzyskać, preferowanej kolorystyce itp.). Następnie przystępujemy do tworzenia strony. Po wykonaniu klient ocenia stronę internetową online i może nanieść ewentualne uwagi które nanosimy wedle wskazań klienta.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i dobry kontakt po wykonaniu zlecenia (bezpłatna i nieograniczona w czasie pomoc z zakresu edycji budowanej strony). Projektowanie stron nowoczesnych, responsywnych z panelem CMS. Serwer i domena.

Mobilne strony internetowe, dostosowane do urządzeń przenośnych. Twoi klienci mogą oglądać stronę na każdym urządzeniu. 

Panel administracyjny (CMS):

Budowane przez nas strony posiadają panel CMS dzięki czemu klient może samodzielnie zarządzać czy to artykułami, zakładkami czy innymi sekcjami na stronie. Edycja strony nie jest skomplikwana i klient nie ma się czego obawiać. Do edycji artykułów służy intuicyjny edytor z wieloma funkcjami gdzie można edytować istniejące artykuły, formatować, dodawać obrazy itp. 

Oczywiście służymy pomocą z zakresu edycji, a klient po wykonaniu strony nie zostaje z nią sam. Zapewniamy pomoc telefoniczną bądź drogą e-mail.

 

Poprawki na stronie:

Zastnawiasz się czy po objerzeniu strony będzie możliwość wniesienia poprawek? Oczywiście! Rozumiemy, że po ocenie strony online zdaniem klienta może będzie trzeba coś zmienić np. kolorystykę czy usuniecie zbędnych sekcji bądź dodanie brakujących informacji. Nie obawiaj się, naniesiemy zmiany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Otrzymasz kompletną witrynę "pod klucz" uzupełnioną w potrzebne materiały. 

Nie masz pomysłu na stronę? Nie wiesz jak miałaby wylądać? Nie martw się, przygotujemy propozycję wyglądu strony którą później będziemy wspólnie opracowywać. W trakcie pracy cenimy uwagi i sugestie klienta i gdy po obejrzeniu projektu online uznasz, że czegoś brakuje, że może coś byłoby trzeba zmienić - naniesiemy ewentualne zmiany. 

Serwer i domena opłacone na rok:

Dla każdej zbudowanej przez nas  witryny zapewniamy opiekę i pomoc techniczną.

Daną stronę lub sklep zainstalujemy na serwerze, umieścimy pod docelową domeną (jeśli trzeba pomożemy ją wybrać. Nazwa domeny wbrew pozorom jest również ważna), utworzymy konto/a pocztowe i ftp, dodamy witrynę do wyszukiwarek. Wszystko sprawnie, szybko i profesjonalnie. Klient nie musi się o nic martwić.

Klientom którzy zdecydują się utrzymywać stronę na naszym serwerze wykonujemy strony www w niższej cenie.

Klient nic nie ryzykuje rezygnując z obecnego serwera i przenosząc się do nas, ponieważ pierwszy rok jest  już przez nas opłacony. Natomiast zyskuje i otrzymuje: profesjonalną stronę w konkurencyjnej cenie wraz z kompleksową obsługą. Na naszym serwerze, klient ma do dyspozycji profesjonalny panel administracyjny, gdzie może zarządzać swoim pakietem hostingowym, oglądać wszelkie statystyki itp. ​ma również pełen dostęp do ftp czyli do miejsca w którym umieszczone są pliki witryny,  jak również profesjonalny panel pocztowy do zarządzania skrzynkami pocztowymi utworzonymi w obrębie serwera, co sprawia, że jest całkowicie samodzielny.

Nieodpłatna pomoc z zakresu edycji:

Po wykonaniu strony klient może liczyć na naszą pomoc, zapewniamy nieodpłatną i nieograniczoną w czasie pomoc z zakresu edycji witryny (instrukcje, filmy instruktażowe). 

 

ZOBACZ PORTFOLIO >>>>

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.