Budowa stron internetowych

Kompleksowa budowa stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Budowa stron internetowych

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Strony responsywne z panelem CMS

Firma Design Group 1 oferuje, kompleksową budowę stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Strony responsywne, dostosowane do urządzeń przenośnych z panelem CMS. Twoi klienci mogą oglądać stronę na każdym urządzeniu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i dobry kontakt po wykonaniu zlecenia (bezpłatna i nieograniczona w czasie pomoc z zakresu edycji strony).

Posiadamy ponad 100 opinii od klientów. Zobacz jak na oceniają. 

qxif-users

Zobacz co nas wyróżnia i dlaczego strona internetowa jest ważna w biznesie

Zarządzanie stroną

Panel administracyjny CMS

Budowane przez nas strony posiadają panel CMS, dzięki czemu Klient może samodzielnie zarządzać czy to artykułami, zakładkami czy innymi sekcjami na stronie. Edycja strony nie jest skomplikowana i klient nie ma się czego obawiać. Do edycji artykułów na stronie internetowej służy intuicyjny edytor z wieloma funkcjami, gdzie można edytować istniejące artykuły, formatować, dodawać obrazy itp.
Oczywiście służymy pomocą z zakresu edycji, a Klient po wykonaniu strony nie zostaje ze stroną sam. Zapewniamy pomoc telefoniczną bądź drogą e-mail.
 

Budowa stron Responsywnych (RWD) - strony, które projektujemy wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach. Strony internetowe bez responsywnego projektu mogą zrazić znaczną liczbę użytkowników. Ponadto Google traktuje „przyjazność dla urządzeń mobilnych” jako parametr rankingu.

Responsywne projektowanie stron internetowych koncentruje się na zapewnieniu intuicyjnego, jak również satysfakcjonującego doświadczenia dla wszystkich. Użytkownicy komputerów stacjonarnych, jak również telefonów komórkowych korzystają z responsywnych stron internetowych.

qxif-user-times
Poznanie oczekiwań klienta

Pierwszym i ważnym krokiem przed przygotowaniem strony internetowej jest poznanie oczekiwań Klienta (branży, w której działa, efektu, jaki chce uzyskać, preferowanej kolorystyce, grupie docelowej, do jakiej kierowana będzie oferta itp.).

qxio-ios-download

Zaliczka na poczet rozpoczęcia prac nad stroną

Gdy Klient jest zdecydowany na współpracę z naszą firmą i chce powierzyć nam budowę strony, kolejnym krokiem jest wpłata zaliczki 30% z ustalonej kwoty z wyceny. 

qxif-cogs
Rozpoczynamy prace nad budową strony

Następnie przystępujemy do tworzenia projektu strony. Gdy strona jest gotowa do obejrzenia, Klient otrzymuje link do strony w celu jej oceny. 

qxio-arrow-right-b
Prace końcowe

Po obejrzeniu i ocenie strony internetowej Klient może wnieść ewentualne uwagi do projektu tj. zmiana kolorystyki, usunięcie zbędnych elementów, zmiana kolejności modułów itp. My natomiast wprowadzamy zmiany do akceptacji.  Następnie, gdy strona jest już zaakceptowana i naniesione są zmiany, dokonujemy instalacji na serwerze oraz pod docelową domeną. Tworzymy potrzebne skrzynki pocztowe.

Na koniec przekazujemy dane dostępowe na panel administracyjny do zbudowanej przez nas strony.

Biznes jest jak szachy
warto mieć kilka ruchów przygotowanych naprzód,

Bo inaczej konkurencja może powiedzieć szach, mat.

qxio-ios-telephone 507-460-913

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności