Nasze Portfolio

Kilka ostatnio wykonanych projektów.

Pamiętaj, wygląd strony zależy również od upodobań klienta, bo to klient daje nam wytyczne co mu się podoba, a co nie.

Jeśli w naszym Portfolio nie znajduje się projekt równy twoim oczekiwaniom to zapewniamy, że jesteśmy w stanie zbudować każdą witrynę o różnym poziomie zaawansowania i funkcjonalności. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Jak nas oceniają

Strona www + identyfikacja wizualna
"Zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko. Kontakt z Wykonawcą doskonały na każdym etapie. Ze strony Pani Renaty otrzymamy liczne wskazówki pomocne w przygotowaniu profesjonalnej strony www. Jakość wykonania zlecenia spełnia oczekiwania z naddatkiem. Z pełnym przekonaniem polecam."
Strona www + identyfikacja wizualna - Kaczmarek. S
Biuro Architektoniczne
“Firma godna polecenia. Kontakt wspaniały. Niemal 24/h. Są to osoby, które po prostu znają się na swym fachu. Co ważne, po zakończeniu zadania istnieje pełne wsparcie techniczne. Jest to Ich ogromna przewaga nad konkurencją.”
Biuro Architektoniczne - Tomek
Magnolia
“Firma godna polecenia. Miła i profesjonalna obsługa. Szybki termin wykonania oraz atrakcyjna cena. Strona ładna i funkcjonalna. Współpraca na najwyższym poziomie i świetny kontakt. Polecam firmę Design Group 1 wszystkim.”
Magnolia - Danuta
Złota Rączka
“Pani Renata stworzyła bardzo ładną i funkcjonalną stronę dla złotej rączki, pełen profesjonalizm, doskonały kontakt, wszystko w ustalonym terminie Polecam w 100% .”
Złota Rączka - Mateusz

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.