Aktualności Design Group 1

Zapraszamy do zapoznania się z publikowanymi tutaj artykułami.

 

Jeśli masz w planach budowę strony internetowej, zapewne zastanawiasz się czy strona one page będzie dla ciebie odpowiednia. Pamiętaj, że tego typy strony mają swoje wady i ograniczenia i coś co podoba ci się np. u konkurencji nie znaczy, że będzie odpowiednie również dla Ciebie. Wszystko zależy od tego co chcesz przedstawić Klientom, jak dużo informacji będzie na stronie zawarte oraz najważniejsze pytanie, czy chcesz stronę pozycjonować.

 

Badanie słów kluczowych to najważniejsza część SEO od tego powinno się zaczać. Dobrze dobrane słowa kluczowe dla pozycjonowania strony, spawią, że odniesiesz sukces, natomiast źle zaplanowana kampania nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

 

Panel administracyjny na stronie internetowej to już standard. Strona bez panelu CMS jest bardzo skomplikowana w zarządzaniu szczególnie dla osób które nie mają doświadczenia w takiej edycji, bo jeśli strona nie posiada panelu do zarządzania treścią, zmiany trzeba dokonywać w plikach na FTP, a to już jest uciążliwe i nie zawsze proste. 

 

Pozycjonowanie strony internetowej czy sklepu (zwane również jako „SEO”) to praktyka optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek i użytkowników. Typowe praktyki SEO na witrynie internetowej obejmują optymalizację tagów, tytułów, treści, linków wewnętrznych oraz adresów URL.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności