21 kwietnia 2016 21 kwietnia

Strony responsywne z panelem CMS

Kompleksowa budowa stron internetowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Strony responsywne, dostosowane do urządzeń przenośnych. Twoi klienci mogą oglądać stronę na każdym urządzeniu. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pierwszym i ważnym krokiem przed przygotowaniem strony jest poznanie oczekiwań klienta (branży w której działa, efektu jaki chce uzyskać, preferowanej kolorystyce itp.). Następnie przystępujemy do tworzenia niezobowiązującego projektu strony. Po wykonaniu klient ocenia stronę online i może nanieść ewentualne uwagi.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług i dobry kontakt po wykonaniu zlecenia (bezpłatna i nieograniczona w czasie pomoc z zakresu edycji strony)

Panel administracyjny (CMS):

Budowane przez nas strony posiadają panel CMS dzięki czemu klient może samodzielnie zarządzać czy to artykułami, zakładkami czy innymi sekcjami na stronie. Edycja strony nie jest skomplikwana i klient nie ma się czego obawiać. Do edycji artykułów służy intuicyjny edytor z wieloma funkcjami gdzie można edytować istniejące artykuły, formatować, dodawać obrazy itp. 

Oczywiście służymy pomocą z zakresu edycji, a klient po wykonaniu strony nie zostaje z nią sam. Zapewniamy pomoc telefoniczną bądź drogą e-mail.

 

Niezobowiązujący projekt:

Chcesz zobaczyć jak może wyglądać twoja strona, a nie wpłacać zaliczki w ciemno? Skontaktuj się z nami,  a przygotujemy projekt witryny działający w sieci który będziesz mógł obejrzeć i ocenić. Projekt jest niezobowiązujący i nic nie ryzykujesz. Jeśli będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom, współpracujemy dalej i kończymy budowę. Otrzymasz kompletną witrynę "pod klucz" uzupełnioną w potrzebne materiały. 

Nie masz pomysłu na stronę? Nie wiesz jak miałaby wylądać? Nie martw się, przygotujemy propozycję wyglądu strony którą później będziemy wspólnie opracowywać. W trakcie pracy cenimy uwagi i sugestie klienta i gdy po obejrzeniu projektu online uznasz, że czegoś brakuje, że może coś byłoby trzeba zmienić - naniesiemy ewentualne zmiany. 

Serwer i domena opłacone na rok:

Dla każdej zbudowanej przez nas  witryny zapewniamy opiekę i pomoc techniczną.

Daną stronę lub sklep zainstalujemy na serwerze, umieścimy pod docelową domeną (jeśli trzeba pomożemy ją wybrać. Nazwa domeny wbrew pozorom jest również ważna), utworzymy konto/a pocztowe i ftp, dodamy witrynę do wyszukiwarek. Wszystko sprawnie, szybko i profesjonalnie. Klient nie musi się o nic martwić.

Klientom którzy zdecydują się utrzymywać stronę na naszym serwerze wykonujemy strony www w niższej cenie.

Klient nic nie ryzykuje rezygnując z obecnego serwera i przenosząc się do nas, ponieważ pierwszy rok jest  już przez nas opłacony. Natomiast zyskuje i otrzymuje: profesjonalną stronę w konkurencyjnej cenie wraz z kompleksową obsługą. Na naszym serwerze, klient ma do dyspozycji profesjonalny panel administracyjny, gdzie może zarządzać swoim pakietem hostingowym, oglądać wszelkie statystyki itp. ​ma również pełen dostęp do ftp czyli do miejsca w którym umieszczone są pliki witryny,  jak również profesjonalny panel pocztowy do zarządzania skrzynkami pocztowymi utworzonymi w obrębie serwera, co sprawia, że jest całkowicie samodzielny.

Nieodpłatna pomoc z zakresu edycji:

Po wykonaniu strony klient może liczyć na naszą pomoc, zapewniamy nieodpłatną i nieograniczoną w czasie pomoc z zakresu edycji witryny (instrukcje, filmy instruktażowe). 

 

ZOBACZ PORTFOLIO >>>>

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.