Aktualności Design Group 1

Zapraszamy do zapoznania się z publikowanymi tutaj artykułami.

Przedstawiamy Państwu listę witryn, które udostępniają możliwość edycji obrazów, co jest często potrzebne podczas edycji stron internetowych. Co ważne, są to programy bezpłatne! Chociaż większość z tych witryn nie jest pełnoprawnym edytorem zdjęć online, niektóre z nich pozwalają nawet na niestandardowe przycinanie, a nawet umożliwiają masową edycję obrazów.

Czasami korzystanie z zaawansowanych narzędzi do edycji obrazów, takich jak Photoshop lub GIMP, może wydawać się nieco przesadą, szczególnie jeśli chodzi o proste zadania związane z edycją zdjęć, takie jak kadrowanie czy zmiana rozmiaru. Dlatego warto przyjrzeć się darmowym i intuicyjnym programom do edycji zdjęć, które mogą być doskonałym rozwiązaniem.

Darmowe programy do edycji zdjęć mają wiele zalet. Po pierwsze, są one dostępne dla każdego, bez konieczności płacenia za licencję. Oznacza to, że nawet osoby o ograniczonym budżecie mogą cieszyć się możliwościami edytowania swoich zdjęć. Po drugie, są one łatwe w obsłudze i intuicyjne, co oznacza, że nie trzeba być profesjonalistą, aby móc korzystać z tych programów. Szybko można nauczyć się podstawowych funkcji i zacząć tworzyć piękne obrazy.

Edycja obrazów za pomocą narzędzia w witrynie PicResize

PicResize (odwiedź stronę PicResize) to program do zmiany rozmiaru zdjęć, który oferuje wiele funkcji i możliwości dostosowania obrazów do naszych potrzeb. Dzięki temu narzędziu możemy zmieniać rozmiar obrazu zarówno na podstawie procentowej wartości, jak i na podstawie rozmiaru niestandardowego. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują dostosować swoje zdjęcia do różnych wymagań i platform.

Jedną z głównych zalet PicResize jest możliwość dodawania efektów specjalnych do naszych obrazów. Możemy wybrać spośród wielu różnych efektów, takich jak sephia, czarno-biały, vintage czy kolaż. Dzięki temu nasze zdjęcia nabiorą oryginalności i będą się wyróżniać na tle innych.

Kolejną funkcją programu jest możliwość przycinania i obracania obrazów. Możemy wybrać fragment, który chcemy zachować, i przyciąć go do odpowiedniego rozmiaru. Dodatkowo, jeśli nasze zdjęcie jest nieodpowiednio ustawione, możemy je obrócić o dowolny kąt, aby uzyskać pożądany efekt.

Niezależnie od tego, czy potrzebujemy powiększyć, czy zmniejszyć obraz, PicResize zapewnia nam pełną kontrolę nad tym procesem. 

Edycja obrazów za pomocą narzędzia LunaPic

LunaPic (zobacz narzędzie LunaPic) to program do zmiany rozmiaru zdjęć, który cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Posiada on bogaty arsenał narzędzi do edycji obrazów, które umożliwiają przeprowadzenie różnorodnych modyfikacji na zdjęciach. Jednym z najważniejszych narzędzi dostępnych w LunaPic jest funkcja zmiany rozmiaru obrazu.

To narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu jest nie tylko bardzo dobre, ale także niezwykle wszechstronne. Użytkownicy mają możliwość dostosowania rozmiaru obrazu przy użyciu zarówno parametrów niestandardowych, jak i funkcji chwytania i przeciągania. To oznacza, że można precyzyjnie dostosować rozmiar zdjęcia do własnych potrzeb i preferencji.

Dzięki funkcji zmiany rozmiaru obrazu w LunaPic można dostosować zdjęcie do różnych celów. Można zmniejszyć jego rozmiar, aby zmieścić je na stronie internetowej lub w wiadomości e-mail, lub powiększyć je, aby uzyskać lepszą jakość wydruku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zmniejszyć, czy powiększyć rozmiar zdjęcia, LunaPic zapewnia narzędzia, które umożliwiają dokładne dostosowanie rozmiaru obrazu.

Dodatkowo, LunaPic oferuje również wiele innych funkcji edycji obrazu, które mogą być przydatne podczas pracy z fotografiami. Można przyciąć zdjęcie, dostosować jasność i kontrast, dodawać efekty specjalne i wiele więcej. Dzięki temu programowi można uzyskać profesjonalnie wyglądające zdjęcia bez konieczności korzystania z zaawansowanych narzędzi edycji.

Narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu społecznościowego

Narzędzie do zmiany rozmiaru obrazu społecznościowego (zobacz narzędzie social Image Resizer Tool) jest programem, który umożliwia zmianę rozmiaru obrazów w różnych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Google, YouTube, LinkedIn, Pinterest, Instagram i Twitter. Dzięki temu narzędziu możesz dostosować rozmiar zdjęć do wymagań każdej z tych platform.

Program ten oferuje wiele funkcji i możliwości. Możesz wybrać jedną z wielu opcji dostępnych w menu rozwijanym, aby wybrać preferowany serwis społecznościowy i automatycznie dostosować rozmiar zdjęcia do wymagań tej platformy. Jeśli potrzebujesz niestandardowego rozmiaru, możesz również wprowadzić własne wymiary, takie jak szerokość i wysokość obrazu.

Social Image Resizer Tool jest prosty w obsłudze, nawet dla osób bez doświadczenia w edycji grafiki. Po prostu załaduj swoje zdjęcie do programu, wybierz preferowany serwis społecznościowy lub wprowadź niestandardowe wymiary, a następnie kliknij przycisk "Zmień rozmiar". Program automatycznie przetworzy twoje zdjęcie i dostosuje je do wybranego rozmiaru.

Dzięki temu narzędziu możesz zaoszczędzić czas i wysiłek potrzebny do ręcznego zmieniania rozmiaru zdjęć dla każdego serwisu społecznościowego. Social Image Resizer Tool zapewnia szybką i skuteczną możliwość dostosowania obrazów do wymagań różnych platform.

Ważne jest, aby używać odpowiednich rozmiarów obrazów na różnych serwisach społecznościowych, ponieważ każda z tych platform ma swoje własne zalecenia dotyczące rozmiaru. Nieodpowiednie rozmiary mogą powodować, że obrazy zostaną przycięte lub będą wyglądać nieostry. Dlatego warto skorzystać z programu Social Image Resizer Tool, aby mieć pewność, że Twoje zdjęcia będą wyglądać doskonale na każdej platformie społecznościowej.

Edycja obrazów za pomocą narzędzia PicGhost

PicGhost (zobacz narzędzie PicGhost) to doskonały program do zmiany rozmiaru zdjęć, który umożliwia edycję nawet 40 obrazów jednocześnie. Dzięki niemu możemy w prosty sposób dostosować rozmiar naszych zdjęć do naszych potrzeb. PicGhost oferuje zarówno niestandardowe, jak i wstępnie ustawione zakresy do zmiany rozmiaru obrazów, co daje nam szerokie możliwości dostosowania zdjęć do naszych preferencji.

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji PicGhost jest możliwość zmiany rozmiaru w zależności od rozmiaru przykładowego obrazu. Dzięki temu możemy łatwo dopasować wszystkie zdjęcia do jednego standardowego rozmiaru, co jest szczególnie ważne, jeśli zamierzamy je wykorzystać w jednym projekcie graficznym lub na stronie internetowej.

PicGhost zapewnia nam również bardzo łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Wszystkie funkcje są intuicyjne i nie wymagają żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych. Nawet osoby początkujące mogą skorzystać z tego programu bez żadnego problemu.

Nie tylko możemy zmieniać rozmiar naszych zdjęć, ale również korzystać z innych funkcji edycji, takich jak przycinanie, obracanie, czy nakładanie filtrów. PicGhost daje nam pełną kontrolę nad naszymi obrazami i pozwala na tworzenie profesjonalnych efektów.

Jednym z największych atutów PicGhost jest jego szybkość działania. Program działa bardzo sprawnie i niezawodnie, co pozwala nam zaoszczędzić cenny czas. Nie musimy już edytować naszych zdjęć pojedynczo, możemy zrobić to jednym kliknięciem.

Edycja obrazów za pomocą narzędzia Quick Thumbnail

Quick Thumbnail (zobacz narzędzie Quick Thumbnail) to program do zmiany rozmiaru zdjęć, który oferuje szybką i łatwą możliwość dostosowania zdjęcia do swoich potrzeb. Jak sama nazwa wskazuje, funkcja szybka miniatura umożliwia szybkie zmiany rozmiaru, dodanie filtra i znaku wodnego do zdjęcia oraz jego pobranie. To idealne narzędzie dla osób, które potrzebują szybko i sprawnie dostosować swoje zdjęcia do różnych celów, takich jak publikacja na stronie internetowej czy udostępnianie na mediach społecznościowych.

Jedną z największych zalet Quick Thumbnail jest możliwość dostosowania rozmiaru zdjęcia do różnych aplikacji internetowych i monitorów. Program oferuje wstępnie ustawiony współczynnik zmiany rozmiaru, który został specjalnie zaprojektowany dla różnych aplikacji internetowych i monitorów. Dzięki temu można mieć pewność, że zdjęcia będą wyglądały dobrze na różnych platformach i urządzeniach.

Dodatkowo, Quick Thumbnail umożliwia również dodanie filtrów do zdjęć. Można wybrać spośród różnych filtrów, takich jak sepia, czarno-białe czy vintage, aby nadać zdjęciom interesujący efekt. Filtry te są łatwe w użyciu i pozwalają na szybką personalizację zdjęć.

Kolejną przydatną funkcją Quick Thumbnail jest możliwość dodawania znaków wodnych do zdjęć. Znak wodny to mały, niewidoczny dla odbiorcy obrazek, który można umieścić na zdjęciu w celu ochrony przed kradzieżą lub nieuprawnionym użyciem. Program umożliwia łatwe dodawanie znaków wodnych, dzięki czemu można chronić swoje zdjęcia i zachować kontrolę nad ich wykorzystaniem.

Edycja obrazów za pomocą narzędzia BIRME

BIRME (zobacz narzędzie BIRME) to niezwykle przydatny program do zmiany rozmiaru zdjęć. Dzięki niemu możemy szybko i łatwo dostosować wymiary wielu obrazów jednocześnie, co oszczędza nam czas i wysiłek. Nie musimy już ręcznie edytować każdego zdjęcia osobno - BIRME robi to za nas w jednym prostym kroku.

Program ten umożliwia nam również przycinanie obrazów. Często zdarza się, że zdjęcie wymaga usunięcia niepotrzebnych fragmentów, które przeszkadzają w odbiorze lub nie pasują do kompozycji. Dzięki BIRME możemy w prosty sposób wykadrować obraz tak, aby skupić uwagę na istotnych detalach i ostatecznie uzyskać lepszy efekt wizualny.

BIRME oferuje nam także możliwość dostosowania jakości obramowania i obrazu. Możemy wybrać preferowane parametry, takie jak ostrość, kontrast czy nasycenie kolorów, aby uzyskać pożądany efekt wizualny. Dzięki temu możemy dopasować zdjęcia do naszych indywidualnych preferencji estetycznych lub wymagań projektowych.

Ten program jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy dodać zdjęcia, wybrać preferowane opcje zmiany rozmiaru i przycinania oraz dostosować parametry jakości. Następnie BIRME wykonuje wszystkie operacje automatycznie, oszczędzając nam czas i wysiłek.

Edycja obrazów za pomocą narzędzia Raw.pics.io

Raw.pics.io (zobacz narzędzie raw.pics.io) jeśli szukasz łatwego i szybkiego sposobu na konwersję zdjęć w formatach Raw, JPG i PNG, to Raw.pics.io jest idealnym narzędziem dla Ciebie. Ten internetowy konwerter obrazów oferuje nie tylko możliwość zmiany formatu pliku, ale również pozwala na edycję, kompresję i zmianę rozmiaru zdjęcia.

Dzięki Raw.pics.io możesz przekonwertować zdjęcia, obrazy i inne pliki na komputerze stacjonarnym w kilku prostych krokach. Wystarczy, że załadujesz plik na stronie internetowej konwertera, a następnie wybierzesz format docelowy, czyli JPG lub PNG. Możesz także dostosować rozmiar zdjęcia, zmieniając jego piksele, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Jednak to nie wszystko, co Raw.pics.io ma do zaoferowania. Ten program do zmiany rozmiaru zdjęć umożliwia także edycję obrazów. Możesz dostosować jasność, kontrast, nasycenie kolorów i wiele innych parametrów, aby uzyskać idealne ustawienia dla swoich zdjęć. Dodatkowo, możesz skorzystać z funkcji kompresji, która pozwala zmniejszyć rozmiar pliku bez utraty jakości obrazu.

Warto również wspomnieć, że korzystanie z Raw.pics.io jest całkowicie darmowe dla pięciu pierwszych konwersji. Nie musisz się nawet rejestrować! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i przeglądarki internetowej, aby móc korzystać z tego narzędzia.

Dzięki Raw.pics.io oszczędzasz czas i wysiłek, które normalnie poświęcilibyśmy na instalację programu do edycji zdjęć na komputerze. Teraz możesz łatwo i szybko zmieniać format plików, edytować zdjęcia i dostosowywać ich rozmiar, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy po prostu lubisz robić zdjęcia.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Możesz zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi wykorzystywania plików cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności